LAV35VB8R2K
Hua Hua
Tau Wae: LAV35VB8R2K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2UH 490MA 420 MOHM
Ngā Rauemi: LAV35VB8R2K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAV35VB8R2K
Tau Wae LAV35VB8R2K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2UH 490MA 420 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5785 pcs Pepa Raraunga LAV35VB8R2K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA, V Type
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Packaging Tray Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa LA LAV 35VB 8R2K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 8.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 22MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Unshielded Inductor 490mA 420 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 420 mOhm Max
Whakatauranga onamata 490mA I teie nei - Maama -