LAV35VB560K
Hua Hua
Tau Wae: LAV35VB560K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 56UH 190MA 2.4 OHM TH
Ngā Rauemi: LAV35VB560K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAV35VB560K
Tau Wae LAV35VB560K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 56UH 190MA 2.4 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4857 pcs Pepa Raraunga LAV35VB560K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA, V Type
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Packaging Tray Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa LA LAV 35VB 560K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 56µH
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 9MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 56µH Unshielded Inductor 190mA 2.4 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Max
Whakatauranga onamata 190mA I teie nei - Maama -