LAV35VB150K
Hua Hua
Tau Wae: LAV35VB150K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 330MA 1.3 OHM TH
Ngā Rauemi: LAV35VB150K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAV35VB150K
Tau Wae LAV35VB150K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 330MA 1.3 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5875 pcs Pepa Raraunga LAV35VB150K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA, V Type
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Packaging Tray Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa LA LAV 35VB 150K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 15µH
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 16MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Inductor 330mA 1.3 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Whakatauranga onamata 330mA I teie nei - Maama -