LAV35VB120K
Hua Hua
Tau Wae: LAV35VB120K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 350MA 1.2 OHM TH
Ngā Rauemi: LAV35VB120K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAV35VB120K
Tau Wae LAV35VB120K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 350MA 1.2 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4816 pcs Pepa Raraunga LAV35VB120K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA, V Type
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Packaging Tray Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa LA LAV 35VB 120K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 12µH
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 18MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Unshielded Inductor 350mA 1.2 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Whakatauranga onamata 350mA I teie nei - Maama -