LAV35VB121J
Hua Hua
Tau Wae: LAV35VB121J
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 120UH 140MA 4.2 OHM TH
Ngā Rauemi: LAV35VB121J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAV35VB121J
Tau Wae LAV35VB121J Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 120UH 140MA 4.2 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5558 pcs Pepa Raraunga LAV35VB121J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA, V Type
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 796kHz
Packaging Tray Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa LA LAV 35VB 121J Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz Inangarangi 120µH
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6.8MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 120µH Unshielded Inductor 140mA 4.2 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 4.2 Ohm Max
Whakatauranga onamata 140mA I teie nei - Maama -