EST0645T151MDGA
Hua Hua
Tau Wae: EST0645T151MDGA
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 500MA 475MOHM SM
Ngā Rauemi: EST0645T151MDGA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EST0645T151MDGA
Tau Wae EST0645T151MDGA Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 500MA 475MOHM SM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120844 pcs Pepa Raraunga EST0645T151MDGA.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.248" L x 0.240" W (6.30mm x 6.10mm)
Ētahi Ingoa 587-6233-2
LP EST0645T151MDGA
Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 150µH
Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Inductor 720mA 475 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 475 mOhm Max Whakatauranga onamata 720mA
I teie nei - Maama 500mA