EST0645T100MDGA
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EST0645T100MDGA
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 2A 38MOHM SMD
Ngā Rauemi: EST0645T100MDGA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EST0645T100MDGA
Tau Wae EST0645T100MDGA Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 2A 38MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 141700 pcs Pepa Raraunga EST0645T100MDGA.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.248" L x 0.240" W (6.30mm x 6.10mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa ES
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 587-6226-2
LP EST0645T100MDGA
Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Inductor 2.6A 38 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 38 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.6A
I teie nei - Maama 2A