EST0645T150MDGA
Hua Hua
Tau Wae: EST0645T150MDGA
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 1.7A 64MOHM SMD
Ngā Rauemi: EST0645T150MDGA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EST0645T150MDGA
Tau Wae EST0645T150MDGA Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 1.7A 64MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 118800 pcs Pepa Raraunga EST0645T150MDGA.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.248" L x 0.240" W (6.30mm x 6.10mm)
Ētahi Ingoa 587-6227-2
LP EST0645T150MDGA
Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 15µH
Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Inductor 2A 64 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 64 mOhm Max Whakatauranga onamata 2A
I teie nei - Maama 1.7A