CB2016T470M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CB2016T470M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB2016T470M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 240MA 3.12 OHM
Ngā Rauemi: 1.CB2016T470M.pdf2.CB2016T470M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB2016T470M
Tau Wae CB2016T470M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 240MA 3.12 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 685982 pcs Pepa Raraunga 1.CB2016T470M.pdf2.CB2016T470M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0806 (2016 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ētahi Ingoa LQ CB 2016T470M Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 11MHz Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Wirewound Inductor 240mA 3.12 Ohm Max 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 3.12 Ohm Max Whakatauranga onamata 240mA
I teie nei - Maama 110mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CB2016T4R7MV
CB2016T4R7MV
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 740MA 325 MOHM
I roto i te taonga: 752812 pcs
Tikiake: CB2016T4R7MV.pdf
RFQ
CB2016T680K
CB2016T680K
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 210MA 3.9 OHM SMD
I roto i te taonga: 701053 pcs
Tikiake: CB2016T680K.pdf
RFQ
CB2016T470MV
CB2016T470MV
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 240MA 3.12 OHM