CB2016T2R2MV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CB2016T2R2MV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB2016T2R2MV
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 1A 169 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.CB2016T2R2MV.pdf2.CB2016T2R2MV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB2016T2R2MV
Tau Wae CB2016T2R2MV Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 1A 169 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 804604 pcs Pepa Raraunga 1.CB2016T2R2MV.pdf2.CB2016T2R2MV.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0806 (2016 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ētahi Ingoa 587-3684-2
LQ CB 2016T2R2M V
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 70MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 169 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 169 mOhm Max Whakatauranga onamata 600mA
I teie nei - Maama 510mA