CB2016T470K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CB2016T470K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB2016T470K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 240MA 3.12 OHM
Ngā Rauemi: 1.CB2016T470K.pdf2.CB2016T470K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB2016T470K
Tau Wae CB2016T470K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 240MA 3.12 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 943987 pcs Pepa Raraunga 1.CB2016T470K.pdf2.CB2016T470K.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 0806 (2016 Metric) Whakamahi Unshielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Raupapa CB RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari 0806 (2016 Metric)
Ētahi Ingoa 587-2466-2
LQ CB 2016T470K
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Waehanga Kaihanga CB2016T470K
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Momo Hangarau 47µH
Nga wa - Whakamātautau 11MHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.12 Ohm Max
Whakaahua nui 47µH Unshielded Wirewound Inductor 240mA 3.12 Ohm Max 0806 (2016 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 240MA 3.12 OHM
Te wa roa 2.52MHz DC Resistance (DCR) 110mA
Whakatauranga onamata 240mA I teie nei - Maama Ferrite
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CB2016T680K
CB2016T680K
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 210MA 3.9 OHM SMD
I roto i te taonga: 701053 pcs
Tikiake: CB2016T680K.pdf
RFQ
CB2016T470KV
CB2016T470KV
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 240MA 3.12 OHM
I roto i te taonga: 464996 pcs
Tikiake: CB2016T470KV.pdf
RFQ
CB2016T4R7MV
CB2016T4R7MV
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 740MA 325 MOHM
Tikiake: CB2016T4R7MV.pdf
CB2016T330K
CB2016T330K
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 270MA 2.21 OHM
Tikiake: CB2016T330K.pdf
CB2016T470K
CB2016T470K