CB2012T220K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CB2012T220K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB2012T220K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 280MA 2.21 OHM
Ngā Rauemi: 1.CB2012T220K.pdf2.CB2012T220K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB2012T220K
Tau Wae CB2012T220K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 280MA 2.21 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 958650 pcs Pepa Raraunga 1.CB2012T220K.pdf2.CB2012T220K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CB
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 587-2455-2
LQ CB 2012T220K
LQ CB 2012T220K
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 16MHz Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 2.21 Ohm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.21 Ohm Max Whakatauranga onamata 280mA
I teie nei - Maama 135mA