CB2012T100MR
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CB2012T100MR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB2012T100MR
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 520MA 650 MOHM
Ngā Rauemi: 1.CB2012T100MR.pdf2.CB2012T100MR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB2012T100MR
Tau Wae CB2012T100MR Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 520MA 650 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 720291 pcs Pepa Raraunga 1.CB2012T100MR.pdf2.CB2012T100MR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CB
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 587-5824-1 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 32MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 650 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max Whakatauranga onamata 520mA
I teie nei - Maama 200mA