CB2012T1R0M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CB2012T1R0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB2012T1R0M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 900MA 195 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.CB2012T1R0M.pdf2.CB2012T1R0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB2012T1R0M
Tau Wae CB2012T1R0M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 900MA 195 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 791134 pcs Pepa Raraunga 1.CB2012T1R0M.pdf2.CB2012T1R0M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CB
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 587-2454-6 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 195 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 195 mOhm Max Whakatauranga onamata 900mA
I teie nei - Maama 500mA