BRC2016T220M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRC2016T220M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BRC2016T220M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 310MA 1 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.BRC2016T220M.pdf2.BRC2016T220M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BRC2016T220M
Tau Wae BRC2016T220M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 310MA 1 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 414963 pcs Pepa Raraunga 1.BRC2016T220M.pdf2.BRC2016T220M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0806 (2016 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa BR, C Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0806 (2016 Metric)
Ētahi Ingoa 587-5816-6 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 24MHz Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Wirewound Inductor 310mA 1 Ohm Max 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Whakatauranga onamata 310mA
I teie nei - Maama 310mA