BRC2016T150K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRC2016T150K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BRC2016T150K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 410MA 780 MOHM
Ngā Rauemi: 1.BRC2016T150K.pdf2.BRC2016T150K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BRC2016T150K
Tau Wae BRC2016T150K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 410MA 780 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 788618 pcs Pepa Raraunga 1.BRC2016T150K.pdf2.BRC2016T150K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 0806 (2016 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa BR, C Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0806 (2016 Metric)
Ētahi Ingoa 587-3017-2
LQ BR C2016T150K
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 28MHz Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Wirewound Inductor 410mA 780 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 780 mOhm Max Whakatauranga onamata 410mA
I teie nei - Maama 400mA