BRC2012T3R3MD
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRC2012T3R3MD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BRC2012T3R3MD
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 870MA 221 MOHM
Ngā Rauemi: 1.BRC2012T3R3MD.pdf2.BRC2012T3R3MD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BRC2012T3R3MD
Tau Wae BRC2012T3R3MD Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 870MA 221 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 678086 pcs Pepa Raraunga 1.BRC2012T3R3MD.pdf2.BRC2012T3R3MD.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa BR, C Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 587-2906-2
BR C2012T3R3MD
LQ BR C2012T3R3MD
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 3.3µH Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 300MHz Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 870mA 221 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 221 mOhm Max Whakatauranga onamata 870mA
I teie nei - Maama 800mA