BRC2016T330M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BRC2016T330M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BRC2016T330M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 240MA 1.7 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.BRC2016T330M.pdf2.BRC2016T330M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BRC2016T330M
Tau Wae BRC2016T330M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 240MA 1.7 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 478722 pcs Pepa Raraunga 1.BRC2016T330M.pdf2.BRC2016T330M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0806 (2016 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa BR, C Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0806 (2016 Metric)
Ētahi Ingoa LQ BR C2016T330M Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 33µH Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 13MHz Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Wirewound Inductor 240mA 1.7 Ohm Max 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max Whakatauranga onamata 240mA
I teie nei - Maama 270mA