W21-220RJI
TT ElectronicsTT Electronics
W21-220RJI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: W21-220RJI
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES 220 OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: W21-220RJI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o W21-220RJI
Tau Wae W21-220RJI Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES 220 OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5038 pcs Pepa Raraunga W21-220RJI.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±75ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.220" Dia x 0.500" L (5.60mm x 12.70mm)
Raupapa W20 Tuhinga 220 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 985-1113-3
W21220RJI
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 220 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound