W21-3K3JI
TT ElectronicsTT Electronics
W21-3K3JI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: W21-3K3JI
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES 3.3K OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: W21-3K3JI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o W21-3K3JI
Tau Wae W21-3K3JI Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES 3.3K OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65718 pcs Pepa Raraunga W21-3K3JI.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±75ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.220" Dia x 0.500" L (5.60mm x 12.70mm)
Raupapa W20 Tuhinga 3.3 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 985-1120-1
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound