W21-15RJI
TT ElectronicsTT Electronics
W21-15RJI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: W21-15RJI
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES 15.0 OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: W21-15RJI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o W21-15RJI
Tau Wae W21-15RJI Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES 15.0 OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5995 pcs Pepa Raraunga W21-15RJI.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±75ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.220" Dia x 0.500" L (5.60mm x 12.70mm)
Raupapa W20 Tuhinga 15 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 985-1105-3
W2115RJI
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound