W21-10KJI
TT ElectronicsTT Electronics
W21-10KJI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: W21-10KJI
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: W21-10KJI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o W21-10KJI
Tau Wae W21-10KJI Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES 10K OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5747 pcs Pepa Raraunga W21-10KJI.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±75ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.220" Dia x 0.500" L (5.60mm x 12.70mm)
Raupapa W20 Tuhinga 10 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 985-1123-1
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound