HM86-21600LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM86-21600LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 1.6MH 750MA 2LN SMD
Ngā Rauemi: HM86-21600LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM86-21600LFTR
Tau Wae HM86-21600LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga CMC 1.6MH 750MA 2LN SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5495 pcs Pepa Raraunga HM86-21600LFTR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.563" L x 0.563" W (14.30mm x 14.30mm) Raupapa HM86
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 Flat Lead Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Inductance @ Frequency 1.6mH @ 100kHz Teitei (Max) 0.236" (6.00mm)
Pepa Tae - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.6mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 750mA DCR 286.5 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 286.5 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 750mA Whakaaetanga -