HM86-20420LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM86-20420LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 420UH 2A 2LN SMD
Ngā Rauemi: HM86-20420LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM86-20420LFTR
Tau Wae HM86-20420LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga CMC 420UH 2A 2LN SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4843 pcs Pepa Raraunga HM86-20420LFTR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.563" L x 0.563" W (14.30mm x 14.30mm) Raupapa HM86
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 Flat Lead Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Inductance @ Frequency 420µH @ 100kHz Teitei (Max) 0.236" (6.00mm)
Pepa Tae - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 420µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2A DCR 36.8 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 36.8 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 2A Whakaaetanga -