HM86-20620LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM86-20620LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 620UH 1.45A 2LN SMD
Ngā Rauemi: HM86-20620LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM86-20620LFTR
Tau Wae HM86-20620LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga CMC 620UH 1.45A 2LN SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5771 pcs Pepa Raraunga HM86-20620LFTR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.563" L x 0.563" W (14.30mm x 14.30mm) Raupapa HM86
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 Flat Lead Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Inductance @ Frequency 620µH @ 100kHz Teitei (Max) 0.236" (6.00mm)
Pepa Tae - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 620µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.45A DCR 62.1 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 62.1 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 1.45A Whakaaetanga -