HM78D-7556R8MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
HM78D-7556R8MLFTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM78D-7556R8MLFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua INDUCT ARRAY 2 COIL 6.8UH SMD
Ngā Rauemi: HM78D-7556R8MLFTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78D-7556R8MLFTR
Tau Wae HM78D-7556R8MLFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga INDUCT ARRAY 2 COIL 6.8UH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63553 pcs Pepa Raraunga HM78D-7556R8MLFTR.pdf
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.303" L x 0.303" W (7.70mm x 7.70mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM78D
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa 987-1439-1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inductance - He Raupapa I honohia 29.38µH
Inductance - Kua honohonohia ki te Taurite 6.8µH Teitei 0.189" (4.80mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Shielded 2 Coil Inductor Array 29.38µH Inductance - Connected in Series 6.8µH Inductance - Connected in Parallel 41.8 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 2.6A Nonstandard DC Resistance (DCR) - Raupapa 167 mOhm
DC Resistance (DCR) - Tika 41.8 mOhm Rahi o teianei - Raupapa 1.84A
Te Hurihanga o Naianei - Tika 3.67A Whakatauranga onamata - Raupapa 1.3A
Whakatauranga o Naianei - He pararite 2.6A