HM78D-755681MLFTR
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM78D-755681MLFTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM78D-755681MLFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua INDUCT ARRAY 2 COIL 680UH SMD
Ngā Rauemi: HM78D-755681MLFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78D-755681MLFTR
Tau Wae HM78D-755681MLFTR Kaihanga TT Electronics/BI Magnetics
Whakaahuatanga INDUCT ARRAY 2 COIL 680UH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5571 pcs Pepa Raraunga HM78D-755681MLFTR.pdf
Whakamahi Shielded Taumahi Whakamātautau - Raupapa I honohia 2
Rahi / Rahi 0.303" L x 0.303" W (7.70mm x 7.70mm) Raupapa HM78D
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1446-2
HM78D755681MLFTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore 10.3 Ohm Waehanga Kaihanga HM78D-755681MLFTR
Inductance - Kua honohonohia ki te Taurite 2.685mH Teitei 0.189" (4.80mm)
Whakaahua nui Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 2.58 Ohm DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga INDUCT ARRAY 2 COIL 680UH SMD DC Resistance (DCR) - Raupapa 2.58 Ohm
DC Resistance (DCR) - Tika 190mA Rahi o teianei - Raupapa 380mA
Te Hurihanga o Naianei - Tika 166mA Whakatauranga onamata - Raupapa 330mA
Whakatauranga o Naianei - He pararite 680µH