HM78D-755471MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
HM78D-755471MLFTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM78D-755471MLFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua INDUCT ARRAY 2 COIL 470UH SMD
Ngā Rauemi: HM78D-755471MLFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78D-755471MLFTR
Tau Wae HM78D-755471MLFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga INDUCT ARRAY 2 COIL 470UH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5195 pcs Pepa Raraunga HM78D-755471MLFTR.pdf
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.303" L x 0.303" W (7.70mm x 7.70mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM78D
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Inductance - He Raupapa I honohia 1.861mH Inductance - Kua honohonohia ki te Taurite 470µH
Teitei 0.189" (4.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito Shielded 2 Coil Inductor Array 1.861mH Inductance - Connected in Series 470µH Inductance - Connected in Parallel 1.74 Ohm DC Resistance (DCR) - Parallel 400mA Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Raupapa 6.97 Ohm DC Resistance (DCR) - Tika 1.74 Ohm
Rahi o teianei - Raupapa 230mA Te Hurihanga o Naianei - Tika 460mA
Whakatauranga onamata - Raupapa 202mA Whakatauranga o Naianei - He pararite 400mA