HM78D-128390MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
HM78D-128390MLFTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM78D-128390MLFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua INDUCT ARRAY 2 COIL 39UH SMD
Ngā Rauemi: HM78D-128390MLFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78D-128390MLFTR
Tau Wae HM78D-128390MLFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga INDUCT ARRAY 2 COIL 39UH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4176 pcs Pepa Raraunga HM78D-128390MLFTR.pdf
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM78D
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Inductance - He Raupapa I honohia 156µH Inductance - Kua honohonohia ki te Taurite 39µH
Teitei 0.317" (8.05mm) Whakaahuatanga Taipitopito Shielded 2 Coil Inductor Array 156µH Inductance - Connected in Series 39µH Inductance - Connected in Parallel 80 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 3.6A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Raupapa 320 mOhm DC Resistance (DCR) - Tika 80 mOhm
Rahi o teianei - Raupapa 2.8A Te Hurihanga o Naianei - Tika 5.5A
Whakatauranga onamata - Raupapa 1.6A Whakatauranga o Naianei - He pararite 3.6A