HM78D-128220MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
HM78D-128220MLFTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM78D-128220MLFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD
Ngā Rauemi: HM78D-128220MLFTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78D-128220MLFTR
Tau Wae HM78D-128220MLFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78507 pcs Pepa Raraunga HM78D-128220MLFTR.pdf
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM78D
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa 987-1425-1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inductance - He Raupapa I honohia 88µH
Inductance - Kua honohonohia ki te Taurite 22µH Teitei 0.317" (8.05mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Shielded 2 Coil Inductor Array 88µH Inductance - Connected in Series 22µH Inductance - Connected in Parallel 48 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 5.2A Nonstandard DC Resistance (DCR) - Raupapa 190 mOhm
DC Resistance (DCR) - Tika 48 mOhm Rahi o teianei - Raupapa 3.5A
Te Hurihanga o Naianei - Tika 6.8A Whakatauranga onamata - Raupapa 2.2A
Whakatauranga o Naianei - He pararite 5.2A