HM78D-128470MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
HM78D-128470MLFTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM78D-128470MLFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua INDUCT ARRAY 2 COIL 47UH SMD
Ngā Rauemi: HM78D-128470MLFTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78D-128470MLFTR
Tau Wae HM78D-128470MLFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga INDUCT ARRAY 2 COIL 47UH SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78741 pcs Pepa Raraunga HM78D-128470MLFTR.pdf
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM78D
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa 987-1427-1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inductance - He Raupapa I honohia 188µH
Inductance - Kua honohonohia ki te Taurite 47µH Teitei 0.317" (8.05mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Shielded 2 Coil Inductor Array 188µH Inductance - Connected in Series 47µH Inductance - Connected in Parallel 90 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 3A Nonstandard DC Resistance (DCR) - Raupapa 360 mOhm
DC Resistance (DCR) - Tika 90 mOhm Rahi o teianei - Raupapa 2.6A
Te Hurihanga o Naianei - Tika 5.2A Whakatauranga onamata - Raupapa 1.5A
Whakatauranga o Naianei - He pararite 3A