HM76-40102JLFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM76-40102JLFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1MH 650MA 1.45 OHM SMD
Ngā Rauemi: HM76-40102JLFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM76-40102JLFTR13
Tau Wae HM76-40102JLFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1MH 650MA 1.45 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5421 pcs Pepa Raraunga HM76-40102JLFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.634" L x 0.622" W (16.10mm x 15.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM76
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1mH Teitei - Tae (Max) 0.292" (7.41mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Wirewound Inductor 650mA 1.45 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.45 Ohm Max Whakatauranga onamata 650mA