HM76-40221JLFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM76-40221JLFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 1.3A 330 MOHM
Ngā Rauemi: HM76-40221JLFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM76-40221JLFTR13
Tau Wae HM76-40221JLFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 1.3A 330 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4185 pcs Pepa Raraunga HM76-40221JLFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.634" L x 0.622" W (16.10mm x 15.80mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) 0.292" (7.41mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 330 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 330 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.3A