HM76-308R2JLFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM76-308R2JLFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2UH 5A 30 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM76-308R2JLFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM76-308R2JLFTR13
Tau Wae HM76-308R2JLFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2UH 5A 30 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4331 pcs Pepa Raraunga HM76-308R2JLFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.530" L x 0.370" W (13.46mm x 9.40mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 8.2µH Teitei - Tae (Max) 0.232" (5.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 5A 30 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max Whakatauranga onamata 5A