HM76-20150JLFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM76-20150JLFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 1.5A 90 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM76-20150JLFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM76-20150JLFTR13
Tau Wae HM76-20150JLFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 1.5A 90 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5795 pcs Pepa Raraunga HM76-20150JLFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.138" (3.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 90 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.5A