HM76-20101JLFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM76-20101JLFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 600MA 580 MOHM
Ngā Rauemi: HM76-20101JLFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM76-20101JLFTR13
Tau Wae HM76-20101JLFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 600MA 580 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5738 pcs Pepa Raraunga HM76-20101JLFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.138" (3.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 580 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 580 mOhm Max Whakatauranga onamata 600mA