HM76-10680JLFTR7
Hua Hua
Tau Wae: HM76-10680JLFTR7
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68UH 370MA 1.39 OHM
Ngā Rauemi: HM76-10680JLFTR7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM76-10680JLFTR7
Tau Wae HM76-10680JLFTR7 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 370MA 1.39 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5697 pcs Pepa Raraunga HM76-10680JLFTR7.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.188" W (7.30mm x 4.78mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 68µH Teitei - Tae (Max) 0.127" (3.23mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 1.39 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.39 Ohm Max Whakatauranga onamata 370mA