HM72B-06100LFTR13
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM72B-06100LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM72B-06100LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 3.2A 105 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM72B-06100LFTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM72B-06100LFTR13
Tau Wae HM72B-06100LFTR13 Kaihanga TT Electronics/BI Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 3.2A 105 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84786 pcs Pepa Raraunga HM72B-06100LFTR13.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Unshielded
Momo Molded Rahi / Rahi 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm)
Raupapa HM72B RoHS Tūnga Cut Tape (CT)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1474-1 Tae Mahi -40°C ~ 130°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga HM72B-06100LFTR13 Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Momo Hangarau 10µH Nga wa - Whakamātautau -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 105 mOhm Max Whakaahua nui 10µH Unshielded Molded Inductor 3.2A 105 mOhm Max Nonstandard
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa - Tae -
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 3.2A 105 MOHM SMD Te wa roa 100kHz
DC Resistance (DCR) 7A Whakatauranga onamata 3.2A