HM72A-12R68LLFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM72A-12R68LLFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680NH 27A 2.5 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM72A-12R68LLFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM72A-12R68LLFTR13
Tau Wae HM72A-12R68LLFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 680NH 27A 2.5 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4944 pcs Pepa Raraunga HM72A-12R68LLFTR13.pdf
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.531" L x 0.512" W (13.50mm x 13.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 130°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 680nH Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 680nH Unshielded Molded Inductor 27A 2.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.5 mOhm Max Whakatauranga onamata 27A
I teie nei - Maama 49A