HM72B-06330LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM72B-06330LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM72B-06330LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 1.8A 332 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM72B-06330LFTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM72B-06330LFTR13
Tau Wae HM72B-06330LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 1.8A 332 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73853 pcs Pepa Raraunga HM72B-06330LFTR13.pdf
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM72B
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1476-1 Tae Mahi -40°C ~ 130°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 33µH
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Molded Inductor 1.8A 332 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 332 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.8A I teie nei - Maama 3.5A