HM71S-0603100LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM71S-0603100LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 370MA 98 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM71S-0603100LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM71S-0603100LFTR
Tau Wae HM71S-0603100LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 370MA 98 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5742 pcs Pepa Raraunga HM71S-0603100LFTR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM71S
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.115" (2.92mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Wirewound Inductor 370mA 98 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 98 mOhm Max Whakatauranga onamata 370mA
I teie nei - Maama 370mA