HM71-50471LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM71-50471LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470UH 820MA 850 MOHM
Ngā Rauemi: HM71-50471LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM71-50471LFTR
Tau Wae HM71-50471LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 470UH 820MA 850 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5245 pcs Pepa Raraunga HM71-50471LFTR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM71
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 470µH Teitei - Tae (Max) 0.280" (7.11mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Unshielded Wirewound Inductor 820mA 850 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 850 mOhm Max Whakatauranga onamata 820mA
I teie nei - Maama 1.4A