HM71-505R6LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM71-505R6LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5.6UH 5.3A 20 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM71-505R6LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM71-505R6LFTR
Tau Wae HM71-505R6LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 5.6UH 5.3A 20 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5960 pcs Pepa Raraunga HM71-505R6LFTR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM71
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 5.6µH Teitei - Tae (Max) 0.280" (7.11mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 5.3A 20 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Whakatauranga onamata 5.3A
I teie nei - Maama 12A