HM71-20470LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM71-20470LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 800MA 390 MOHM
Ngā Rauemi: HM71-20470LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM71-20470LFTR
Tau Wae HM71-20470LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 800MA 390 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5346 pcs Pepa Raraunga HM71-20470LFTR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 390 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 390 mOhm Max Whakatauranga onamata 800mA
I teie nei - Maama 1A