HM71-20681LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM71-20681LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680UH 100MA 5.3 OHM
Ngā Rauemi: HM71-20681LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM71-20681LFTR
Tau Wae HM71-20681LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 680UH 100MA 5.3 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4535 pcs Pepa Raraunga HM71-20681LFTR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 680µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 5.3 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5.3 Ohm Max Whakatauranga onamata 100mA
I teie nei - Maama 200mA