HM71-20151LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM71-20151LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 500MA 1.2 OHM
Ngā Rauemi: HM71-20151LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM71-20151LFTR
Tau Wae HM71-20151LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 500MA 1.2 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3971 pcs Pepa Raraunga HM71-20151LFTR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM71
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 150µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 1.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Whakatauranga onamata 500mA
I teie nei - Maama 600mA