HM65-H6R0LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM65-H6R0LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6UH 8A 11.4 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM65-H6R0LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM65-H6R0LFTR13
Tau Wae HM65-H6R0LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 6UH 8A 11.4 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4118 pcs Pepa Raraunga HM65-H6R0LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 130°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 6µH Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 6µH Unshielded Wirewound Inductor 8A 11.4 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 11.4 mOhm Max Whakatauranga onamata 8A