HM65-H3R9LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM65-H3R9LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.9UH 10.5A 8 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM65-H3R9LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM65-H3R9LFTR13
Tau Wae HM65-H3R9LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 3.9UH 10.5A 8 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4431 pcs Pepa Raraunga HM65-H3R9LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 130°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 3.9µH Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 10.5A 8 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max Whakatauranga onamata 10.5A