HM65-H4R0LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM65-H4R0LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM65-H4R0LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4UH 8A 8 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM65-H4R0LFTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM65-H4R0LFTR13
Tau Wae HM65-H4R0LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 4UH 8A 8 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53183 pcs Pepa Raraunga HM65-H4R0LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm)
Ētahi Ingoa 987-1204-2
HM65H4R0LFTR13
Tae Mahi -40°C ~ 130°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 4µH
Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 4µH Unshielded Wirewound Inductor 8A 8 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Whakatauranga onamata 8A I teie nei - Maama -