HM61-20182LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM61-20182LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.8MH 200MA 7 OHM SMD
Ngā Rauemi: HM61-20182LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM61-20182LFTR13
Tau Wae HM61-20182LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1.8MH 200MA 7 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4664 pcs Pepa Raraunga HM61-20182LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.335" L x 0.250" W (8.51mm x 6.35mm)
Tae Mahi -40°C ~ 155°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 1.8mH Teitei - Tae (Max) 0.224" (5.70mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.4MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.8mH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 7 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7 Ohm Whakatauranga onamata 200mA